"Nie ma rzeczy, której nie można by zdobyć wytrwałą pracą i pilnym staraniem." Seneka Młodszy

Edukacja polonistyczna:

Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów organizujemy także zajęcia dla dzieci starszych oraz młodzieży gimnazjalnej i licealnej. W naszych gabinetach odbywają się kursy dla maturzystów oraz gimnazjalistów z zakresu edukacji polonistycznej. Zajęcia kursowe mają formę warsztatów, która pozwala o wiele skuteczniej przygotować uczniów do poszczególnych egzaminów niż zajęcia wykładowe w dużych grupach. Wszyscy nasi ubiegłoroczni maturzyści zdali egzamin maturalny z języka polskiego z wynikami powyżej 80%, co potwierdza skuteczność takiej właśnie metody. Jesteśmy otwarci na potrzeby uczniów, dodatkowo istnieje więc możliwość zorganizowania indywidualnych konsultacji, z których część odbywa się w ramach opłaty za zajęcia kursowe.

Kurs obejmuje zajęcia w wymiarze 2 godz. lekcyjnych (45 min.) tygodniowo. Dodatkowo w ramach zajęć uczniowie cyklicznie korzystają z indywidualnych konsultacji potrzebnych podczas tworzenia prezentacji maturalnej na egzamin ustny. Konsultacje odbywają się bezpośrednio po zajęciach warsztatowych.

Zajęcia w ramach I edycji kursu rozpoczynają się od 15 września. W miarę potrzeb w terminach późniejszych mogą być organizowane kursy w kolejnych grupach. Cena kursu uzależniona jest od liczby uczniów w grupie. Osoba, która zaprosi do udziału w zajęciach kolejnego uczestnika uzyskuje zniżkę 25 % za pierwszy miesiąc nauki.

Poza zajęciami warsztatowymi zapraszamy na zajęcia indywidualne uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum, a także kandydatów na wyższe uczelnie.

Cennik - Edukacja polonistyczna

Warsztaty - „Język polski dla maturzystów”
                 - „Język polski dla gimnazjalistów”

Czas trwania zajęć: 2 x 45min. + konsultacje indywidualne (cyklicznie)