„Są wady, z których rodzą się wielkie talenty” Francois de La Rochefoucauld

Język angielski:

Oferta naszych zajęć obejmuje regularne kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży z możliwością przygotowania do egzaminów szkolnych (maturalnych, gimnazjalnych) oraz pozaszkolnych ( np. FCE ). Zajęcia prowadzone są w bardzo komfortowych, małych grupach 2-, 3- i 4-osobowych. Istnieje także możliwość zorganizowania zajęć indywidualnych o charakterze korepetycji.

Dzięki komfortowym małym grupom możliwy jest w pełni aktywny udział w zajęciach językowych konieczny do opanowania umiejętności posługiwania się językiem obcym. Nasz lektor prowadzi zajęcia niemal wyłącznie w języku angielskim, co pomaga dzieciom w szybkim tempie przyswajać nowe zwroty i słownictwo. Zajęcia wzbogacają także wiedze dzieci o informacje dotyczące historii, kultury, stylu życia oraz zwyczajów panujących w krajach anglosaskich.

Zajęcia w ramach kursów regularnych odbywają się dwa razy w tygodniu. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć raz w tygodniu, bądź trzy razy w tygodniu, jednak zależy to od zebrania się grupy uczestników.

Udział w kursach przygotowujących do egzaminów jest możliwy po wstępnej ocenie umiejętności posiadanych przez uczestnika zajęć. Dopiero po pierwszej lekcji nauczyciel podejmuje decyzję o wymaganej liczbie i długości zajęć kursowych, potrzebnych aby przygotować ucznia do danego egzaminu.

Oferta – język angielski:

Kursy regularne:

Czas trwania zajęć: 45 min. – 2 x w tygodniu
Cena:
(grupa 2-os.): 35 zł (280 zł miesięcznie)
(grupa 3-os.): 30 zł (240 zł miesięcznie)
(grupa - 4-os.): 25 zł (200 zł miesięcznie)

Zajęcia indywidualne;

(uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum): 45 zł
(licealiści, maturzyści, osoby dorosłe): 55 zł

Kurs „Język angielski dla maturzystów”
        „Język angielski dla gimnazjalistów”

Czas trwania zajęć: 2x45min.
Cena:
(w grupie 2-os.): 55 zł (210 zł za miesiąc)
(w grupie 3-s.): 45 zł (180 zł za miesiąc)
(w grupie 4-os.): 35 zł (140 zł za miesiąc)

mgr Renata Nowakowska